Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin: zapowiedź 21 kolejki Ekstraklasy

kibic Pogoni
25 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

Po ostatnim meczu Pogoni Szczecin, która z Lechem zanotowała już trzecią porażkę z rzędu w ligowych bojach, czas na przełamanie. Jeżeli drużyna ze Szczecina pragnie jeszcze powalczyć w tym sezonie, coraz bardziej oddalający się tytuł mistrzowski, musi kolejne spotkania wygrywać. W najbliższy piątek będzie ku temu okazja. Mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin już dn. 12.03.2021r. (piątek) o godz. 20:30. Wspólnie mamy nadzieję na inne oblicze w kolejnym wyjazdowym meczu z Jagiellonią. Wyjazdowe spotkanie w Białymstoku z dobrze grającą drużyną nie będzie należało do najłatwiejszych.

Jeden cel – zwycięstwo w meczu Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin!

Z pewnością każdy kibic Pogoni liczy na wywiezienie 3 punktów z miasta Białystok. Liczymy na odbudowę morale, co pozwoli na łatwiejsze podejście do kolejnych spotkań, które wymagają pełnego zaangażowania, aby jeszcze liczyć się w stawce i osiągnąć miejsce na podium. Oby ten cel przyświecał naszym piłkarzom światełko w tunelu – jeśli nie mistrzostwo (tak długo oczekiwane w Szczecinie) to srebrny medal też będzie kolejnym cennym sukcesem Pogoni. Aby tak się stało, trener Ranajic i zawodnicy muszą znaleźć skuteczny sposób na osiąganie korzystnych wyników. Tak liczy się już tylko wynik po każdym spotkaniu i przybliżenie nas do fazy pucharowej. Styl w jakim będzie prezentowała się ekipa ze Szczecina, nie jest na tyle istotna co właśnie wyniki. Spotkanie 21 kolejki Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin już w piątek – TYLKO ZWYCIĘSTWO, PORTOWCY TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin: 21 kolejka Ekstraklasy

64′ M. Kucharczyk (gracz meczu) OKIEM KIBICA: Już po meczu, można ochłonąć i cieszyć się ze zdobytych trzech punktów. Tak, Jagiellonia Białystok przegrała po zaciętym meczu z Pogonią Szczecin 0-1. Mecz nie był łatwy, a wiele nieprzewidzianych sytuacji w końcówce meczu spowodowało, że losy spotkania ważyły się do ostatniego gwizdka. […]
jagiellonia - pogoń