O Pogoni Szczecin – obecna sytuacja koniec sezonu 2022/2023

kibic Pogoni
2 0
Read Time:1 Minute, 19 Second
o pogoni szczecin

Koniec sezonu 2022/23 – obecna sytuacja w klubie

Pogoń Szczecin to seniorski zespół piłkarski, rozgrywający z reguły swoje spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najlepsza obecnie polska drużyna z pomorza zachodniego, która to w sezonie 2022/2023 miała wielką szansę na zajęcie 3 miejsca, a nawet wygranie najbardziej wartościowego trofeum w postaci pucharu mistrza Polski. Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin — to popularna drużyna w całym regionie woj. Zachodniopomorskiego. Wybudowany nowy stadion w Szczecinie mieszczący maksymalnie około 21 000 widzów to artystyczny projekt architektoniczny, który zdobył już wysokie miejsca spośród konkurencji. Sekcja piłki nożnej to najbardziej popularna dziedzina w Polsce, zaś MKS Pogoń Szczecin ma za sobą rzeszę fanów, którzy gorąco wspierają własną i najukochańszą drużynę.

Krótki zarys historii Pogoni Szczecin

Team ze Szczecina z wieloma osiągnięciami oraz całą husarią kibiców, rozpoczęła swoje początki tuż po wojnie w 1948 roku. Tak, jedyna i niepowtarzalna drużyna ze Szczecina. Klub MKS Pogoń Szczecin, który przeżył niejedno, mianowicie ładnych kilkanaście lat temu, po głośnym upadku, klub zdołał się podnieść i szybko awansować z IV ligi do Ekstraklasy. Czyli tam, gdzie jest miejsce Pogoni. Klub z wieloma tradycjami i sporymi trofeami, do tej pory jednak nie ma tytułu mistrza Polski. W nadchodzącym sezonie, jak już dawno nie było, nadarza się znakomita szansa na zdobycie tego wymarzonego przez najwierniejszych fanów trofeum. MKS Pogoń Szczecin zaprasza na stadion, śmiesznych wirusów już nie ma i miejmy nadzieję, że nie będzie, choć rządzący naszym światem już pewnie coś kolejnego szykują, aby znów zniewolić i upodlić ludzi. Dołącz do naszej relacji online, znajdź forum i artykuły o Wielkiej Pogoni zawsze na stronie www.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Skuteczna dieta odchudzająca dla prawdziwego mężczyzny

Ekspansja masy jest bezpośrednio powiązana z metabolizmem, który sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważna jest wspomniana już dieta. Treningi personalne pomogą Ci schudnąć bezpiecznie i bez komplikacji zdrowotnych. Skuteczny i dobry trener personalny przed wyborem konkretnego treningu przeprowadzi wywiady, dzięki którym dowie się o ewentualnych dolegliwościach czy przeciwwskazaniach. Sam […]
treningi personalne

Polub To!