Pogoń Szczecin – Lech Poznań 20 kolejka: zapowiedź meczu

kibic Pogoni
23 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

Już 7 marca (niedziela) o godzinie 15.00 mamy szansę na poprawienie nastrojów w zespole i mamy przyjemność zaprosić na mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań. My kibice czekamy na dobry mecz walki na boisku i życzymy piłkarzom (i wszystkim sympatykom Pogoni) zwycięstwa! To nie będzie już taki sam mecz jak na jesieni, gdzie gładko wygraliśmy wyjazdowe spotkanie 0-4. Przemęczenie pucharami w których grał Lech ewidentnie dało się we znaki i Pogoń miała tę przewagę, że mogła na optymalnym poziomie przygotować się do tego spotkania. Teraz już tak łatwo nie będzie, pomimo że będziemy grać na własnym obiekcie, w którym wymianie uległa murawa na boisku. Zobaczymy jak szybko nowa nawierzchnia będzie zdatna do użytku. 7 dni na zakorzenienie to i mało, choć w jakimś stopniu pewnie wystarczy. Okaże się w niedzielę.

Niekorzystny bilans ostatnich spotkań – przerwać złą passę

DO BOJU… chciałoby się rzecz, bo ostatnio w łatwy sposób straciliśmy dużą ilość punktów. I choć miesiąc luty 2021 zaczął am się bardzo dobrze 1-0 z Cracovią to dalej już nie było tak dobrze. Biorąc pod uwagę 4 ostatnie mecze (także pucharowy z Piastem), mamy bardzo niekorzystny bilans 3 porażek i 1 remis. Jak na drużynę z ambicjami na mistrzostwo to stanowczo za mało. Liczymy na więcej i niech moc będzie z Tobą! Wracamy do Szczecina i tylko ciężka praca może przynieść efekty! Kosta Runjaić będzie solidnie pracował na treningach i oby w końcu przyniosło pożądany rezultat, czego sobie życzymy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Pogoń Szczecin 0 - 1 Lech Poznań: tuż po meczu

0-1 B. Salamon 40′ OKIEM KIBICA: Niestety to już trzecia z rzędu porażka, tym razem z rywalem zza miedzy Lechem z Poznania. Odwieczny rywal, na którego spotkania przychodzi duża większa liczba kibiców na mecze obu drużyn, tym razem Lech okazał się lepszy. Strzelając więcej o 1 z bramek, bowiem ze […]
mecz pogoń - lech

Polub To!